Firemní koučink aneb jak přivést firmu k vyšší efektivitě podnikání

Firma či společnost je množina lidí, kteří mají jeden cíl – vytvářet obrat a zisk firmy. Na různých pozicích se obvykle nacházejí a pracují muži a ženy různého věku, někdy i vzdělání, charakteru a životních zkušeností. Pokud jsou jednotlivé profese na sebe navázány tak, že zaměstnanci či kolegové musí spolu kooperovat, nebývá pracovní proces příliš jednoduchý.

KoučováníRůzný přístup, chování, pracovní tempo i osobní zaměření zaměstnanců vytváří častokrát na pracovišti napětí a nedobré klima či náladu. Častokrát i vyšší management či vedoucí oddělení přes své vzdělání a zkušenosti nejsou schopni výkonně vést svůj tým, častokrát i firmu. Dochází k nedorozumění na všech úrovních, pracovníci často odcházejí, mění se.

Tyto aspekty a mnoho dalších řeší firemní koučink.

V jakých oblastech vám pomohu?

Během sezení s jednotlivými zaměstnanci i členy vedení se odhalí, kde je zakopaný pes, co ve firmě neladí, co vadí výkonnosti a dobré náladě na pracovišti. Protože podle nejnovějších výzkumů je pro zaměstnance důležité, aby při práci měl pocit, že jde dopředu a vzdělává se, že má z práce radost. A právě tehdy naskočí i vyšší výkonnost.

Nic nového pod sluncem – řeknete si… Dokážete ale jako vedení firmy správně rozklíčovat situaci? Nejste příliš zahledění do své vlastní práce, abyste se věnovali poměrům a dobré náladě u Vašich zaměstnanců? Věřte, že když už toto si uvědomíte, jste na správné cestě.

Individuální a týmový koučink ve firmě odhalí problémy, zádrhely i komplikované osobnosti, které nepřispívají k dobré prosperitě firmy.

Počet koučovacích sezení se stanoví na základě požadavků vedení firmy.

Koučování probíhá v sídle firmy, kouč přijíždí na jeden až dva dny dle požadavků zadavatele, kontrakt trvá v průměru 6 – 8 týdnů, sezení probíhají v týdenních intervalech. Za tuto dobu se rozklíčují základní problémy i komplikované osobnosti, které ničí náladu i efektivitu ve firmě.

Nabídka služeb

Jak funguje koučování

Infografika kouče

Infografika v PDF, otevře nové okno

Životní změna s koučem

Napište mi, co byste rádi změnili.

Objednávka konzultace

Můžete upřesnit, o jaký typ koučinku máte zájem, případně navrhnout termín.

Please wait...

Nejčtenější články

Objednejte se na první konzultaci

První konzultace ZDARMA!

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES