Koučování – cesta ke spokojenému životu

Koučink mi objasnil vznik nepříjemných situací, neúspěchů a leckdy problematických nedorozumění. Možná to zní nadneseně, ale koučování je opravdu zázrak. Představuji si, jak čtete tyto řádky, usmíváte se a nevěříte.

I já jsem byla stejná. Škoda, že jsem se s koučováním nesetkala dříve. Ale věci přicházejí tehdy, když jim dovolíme přijít…

koučováníKoučovací sezení probíhají v útulné kanceláři kouče v centru Brna v hotelu Continental/poblíž krajského úřadu a parkovacího domu/. Z kanceláře v pátém patře je vidět přímo na Špilberk , klienti tu nacházejí klid a tvůrčí atmosféru.

V Praze probíhají konzultace i koučovací sezení v Paláci Archa, Na poříčí 1047/26 naproti Bílé Labuti.Sezení probíhají v zasedací místnosti Smetana. Po příchodu vás hosteska z recepce dovede do této místnosti.Je zde i možnost parkování za 50 Kč/hodina.

Počet sezení se vždy stanoví na první úvodní konzultaci v délce 60 minut. Na této konzultaci se klient s koučem dohodne na tzv. kontraktu či „smlouvě sám se sebou“, tedy na tématu či tématech, na kterých by rád pracoval a došel k viditelnému výsledku.

Většina témat , které se klient rozhodne řešit, například rozsáhlejší změny v životě nebo v práci, vyžadují více sezení.

KoučováníNa úvodní konzultaci se klient dohodne s koučem právě na počtu sezení. V takovém případě se služba platí předem formou bankovního převodu na základě vystavené faktury.

V případě nemožnosti osobně přijít , lze koučovat i po skypu. V případě pracovní vytíženosti klienta lze uskutečnit koučovací sezení i v místě jeho bydliště (cena služby se nemění v rámci dojezdu v Jihomoravském kraji).

V takovém případě může koučovací sezení proběhnout na pracovišti klienta, v místní kavárně či restauraci.

A co mohu udělat pro vás?

Osobní koučink

Životní koučink – koučink pro život je určen pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj život, být v pohodě, mít čas na sebe, děti , partnera.

Změním i váš život

Profesní koučink

Profesní koučink je určen pro ty, kteří pracují na budování své kariéry, a kteří případně uvažují o změně své profesní dráhy.

Cesta k úspěšné práci

Koučink pro komunální politiky

Pro komunální politiky pracuji patnáct let. Vím, co je trápí, jak se potýkají s prací na úřadě a jak je v počátku práce doslova zahltí.

Lidé vás budou milovat