Koučink životní strategie

Proč jsou některé životní příběhy tak komplikované, dramatické a někdy i smutné? Proč jsou některé životy neuspořádané, s nejasným záměrem a cílem? Je na tuto otázku jednoduchá odpověď?

Existuje strategie života

Není, ale jedno je jisté, předmět ŽIVOT se nikde nevyučuje.A tak každý žije život podle svých představ, které se vytvořily v jeho mozku a dnes už se ví, že ne všechny myšlenky jsou ty pravé a správné. Občas se tvoří takové myšlenky, která nás doslova zabíjí, které pro danou osobnost nejsou reálné , uskutečnitelné a ani vhodné.

A tak život žije většina lidí stylem POKUS a OMYL. Kde jsme se měli naučit, jak to bude správné pro nás? Kdo nám řekl, co dělat, když se nám stane tragédie, když jsme se minuli svým povoláním, když jsme si vybrali špatného partnera…

Někdo kopíruje podvědomě život svých rodičů, jiný žije přesně naopak než viděl ve vlastní rodině. O životní strategii se totiž ani nemluví ani nepíše.

Máte vlastní životní strategii?

Víte Vy, jaká je Vaše životní strategie? Jak chcete žít nejen ve 20, ale i ve 30, 40, 50, 60, 70…? Toužíte se uklidnit, harmonizovat svůj život, práci i vztahy tak, abyste si nevyčítali či sobě nenadávali, že jste něco “prošvihli”? Koučink Vám pomůže.

StrategieSpolečně rozluštíme tajemství toho, co je skryto ve Vašem podvědomí, po čem jste kdysi toužili a neudělali jen proto, že jste se báli…nebo jen neměli dostatečné sebevědomí.

Protože většina životních příběhů začíná v dětství, pokračuje na základní škole a v období dospívání a v dospělosti se často nestačíme divit, co nás omezuje a brzdí.

Je možné, že začnete žít svůj dětský sen se vším , co k němu patří.

A v jakémkoli věku se začnete cítit skvěle, zdravě, v pohodě.

Nabídka služeb

Jak funguje koučování

Infografika kouče

Infografika v PDF, otevře nové okno

Životní změna s koučem

Napište mi, co byste rádi změnili.

Objednávka konzultace

Můžete upřesnit, o jaký typ koučinku máte zájem, případně navrhnout termín.

Please wait...

Nejčtenější články

Objednejte se na první konzultaci

První konzultace ZDARMA!

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES