Jmenuji se Zdeňka Kárná

Jsem osobní a firemní kouč

Garantuji reálné výsledky při osobní proměně. Na začátku práce si stanovíme cíl a toho dosáhneme. Ráda se stanu průvodcem na Vaší cestě za spokojeností a harmonií, za vyšší efektivitou, výkonem a změnou.

PODÍVEJTE SE, CO MOHU UDĚLAT PRO VÁS

Kdo jsem

Kouč Zdeňka KárnáVystudovala jsem Masarykovu univerzitu, obor pedagogika, zaměřená na výchovu a vzdělávání dospělých a ruský jazyk. Učila jsem na střední škole a poznala prostředí školství.

Jako aktivní novinářka jsem pracovala jako redaktorka a moderátorka v Českém rozhlase Brno, a jako reportérka zpravodajství v televizi Nova.

Natáčela jsem reportáže ze zdravotnictví i soudní kauzy. Pracovala jsem jako poradce pro public relations ve společnosti Home Credit, i jako tisková mluvčí na Nejvyšším státním zastupitelství.

Rok jsem žila a učila se, jak fungují média za mořem, na americké University of Georgia. Tato stáž mi dala možnost nahlédnout na sebe a okolí z jiné perspektivy, a naučit se ocenit jedinečnost každého z nás.

Deset let dělám mediální tréninky a školení pro manažery i komunální politiky. Pracuji s charismatem, osobností člověka, pomáhám překonat trému při veřejném vystoupení, i strukturovat vystoupení v médiích.

Celoživotně se zajímám o osobní rozvoj. Doktorát z odborné pedagogiky zaměřené na výchovu a vzdělávání dospělých mi dal informační background pro současnou práci a aktivity v oblasti koučování.

Koučování je pro mě radostí – hlavně když vidím, jak sám klient přichází na věci, o kterých vůbec netušil. Stále je pro mě fascinující, jak je koučink účinný nástroj změny, a jak jsou jeho dopady trvalé.

Vystoupení v médiích

Během mé kariéry jsem vystupovala v celé řadě soukromých i veřejnoprávních médií,  podívejte se například na moji návštěvu v pořadu Sama doma na ČT1.

sama-doma


Certifikáty

tUoF
CW
CW0

A co mohu udělat pro vás?

Osobní koučink

Životní koučing – koučink pro život je určen pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj život, být v pohodě, mít čas na sebe, děti , partnera.

Změním i váš život

Profesní koučink

Profesní koučink je určen pro ty, kteří pracují na budování své kariéry, a kteří případně uvažují o změně své profesní dráhy.

Cesta k úspěšné práci

Koučink pro komunální politiky

Pro komunální politiky pracuji deset let. Vím, co je trápí, jak se potýkají s prací na úřadě a jak je v počátku práce doslova zahltí.

Lidé vás budou milovat