Koučink podnikatelských rozhodnutí

Znáte ten pocit – jsem sice zaměstnanec a neplatí mě zrovna špatně, ale stále mě to táhne začít něco sám za sebe. Rodina, příbuzní a kamarádi mě ale zrazují…buď rád/a za práci, kterou máš, je to jistota, máš stravenky a čistou hlavu po odchodu z práce.

Již několik let se necháváte takhle ovlivnit a čas běží. Koučink a jeho specifické techniky zaměřené právě na odhodlání, vůli i talent k podnikání odhalí, zda-li se spouštět do samostatného podnikatelského života nebo počkat a během zaměstnaneckého poměru se chystat v klidu na nový život.

Nebo vám možná došla inspirace, síla i vůle a ptáte se sami sebe – co dál? Změnit obor nebo změnit přístup a myšlení? Možná by také bylo dobré si najít obchodního partnera, který by vám pomohl.

Podnikání, partneři

Také si možná nejste jisti, zda-li ten partner, se kterým podnikáte je ten pravý? Dalším ožehavým tématem právě ve firmách s nižším počtem zaměstnanců je výměna generací – obvykle muži 50 – 60 let, kteří založili své firmy krátce po revoluci začínají být unavení a nervózní z mladých, kteří přicházejí do firmy a kterým nemohou stačit. Začnou být podráždění, nervózní, atmosféra ve firmě houstne a ke všemu se často přidá nemoc.

Jak řešit tuhle situaci? Tyto a mnoho dalších témat z oblasti podnikání řeší koučovací metody.

Nabídka služeb

Jak funguje koučování

Infografika kouče

Infografika v PDF, otevře nové okno

Životní změna s koučem

Napište mi, co byste rádi změnili.

Objednávka konzultace

Můžete upřesnit, o jaký typ koučinku máte zájem, případně navrhnout termín.

Please wait...

Nejčtenější články

Objednejte se na první konzultaci

První konzultace ZDARMA!

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES