Můj vztah – ANO či NE?

Vztahy – ať už milenecké, rodinné (tchyně či jiný příbuzný zasahuje do života), nebo manželské procházejí v dnešní rychlé době velkými zatěžkávacími zkouškami. Ženy i muži se často po několika měsících nebo i letech ptají sami sebe – změnil jsem se já nebo se změnil můj partner?

A což když nastane tzv. krizová situace? Jeden z partnerů ztratí práci, je dlouhodobě nemocný, děti se nevyvíjejí tak, jak bychom si představovali, do životů širší rodiny zasáhne smrt nebo jen se vztah nějakým způsobem v důsledku špatné komunikace přežil…

Vztahy mezi lidmi

A na mysl začínají přicházet myšlenky – nebylo by mi lépe bez něj či ní? V tu chvíli je dobré si ujasnit, na čem je náš vztah založen – byla v počátku jen přitažlivost, potřeba jistoty a zázemí, tikání biologických hodin, překlenutí pocitů samoty, materiální zabezpečení, postavení partnera a sociální výhody z toho plynoucí, touha zbavit se rodičů nebo jim vyhovět.

A na čem náš vztah založen dnes? Jsou to otázky, na které známe odpovědi, ale z různých důvodů si je nechceme připustit, utíkáme před nimi a neřešíme je.

Prostřednictvím speciálních koučovacích technik rozklíčujete o co jde, proč nastala krize, zda-li je pro Vás možné a příjemné či přínosné ve vztahu setrvat či nikoli.Pomocí testu typologie osobnosti se dozvíte, kdo jste.

A v případě řešení získáte odvahu, důvěru ve své schopnosti žít například sám/sama, nadhled nad situací a možnosti jejího řešení.

Motivační koučink pro studenty

Nabídka služeb

Jak funguje koučování

Infografika kouče

Infografika v PDF, otevře nové okno

Životní změna s koučem

Napište mi, co byste rádi změnili.

Objednávka konzultace

Můžete upřesnit, o jaký typ koučinku máte zájem, případně navrhnout termín.

Please wait...

Nejčtenější články

Objednejte se na první konzultaci

První konzultace ZDARMA

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES