Osobní (životní) koučink

Životní koučink – koučink pro život je určen pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj život, být v pohodě, mít čas na sebe, děti , partnera.

Během sezení kouč pomáhá klientovi podívat se na sebe a své životní situace novým pohledem, klient začne vnímat realitu přesně a nezkresleně. Proč nezkresleně? Realitu totiž často vnímáme pod vlivem emocí nebo stereotypně , proto nenalézáme řešení.

Co získáte životním koučinkem?

  • Koučovánínaleznete životní rovnováhu
  • naleznete novou životní energii
  • naleznete znovu chuť do života
  • získáte odvahu ke změně
  • objevíte v sobě nový či jiný potenciál

Nechci prožívat stres a nechci být přepracovaný

Mnozí z nás chodí na pracoviště a už od rána má strach, že se zase něco pokazí, že nedostojí nárokům šéfa nebo vedoucího a že práci nezvládnou. Obvykle si ji neumějí naplánovat nebo neumějí říct NE – tohle už nezvládnu.

Ano, je to těžké, nezaměstnanost na nás vykukuje dnes a denně. Ale lze dlouhodobě pracovat 12 hodin denně, být vystresovaný a nespokojený? Určitě nejde, i když ze začátku to vypadá, že ano. Jak se zbavit stresu, jak s ním pracovat, jak zacházet s vlastním strachem a jak docílit pohody v práci? I tady jde jen o práci s vlastním mozkem, vlastními myšlenkami, které si buď připustím nebo ne.

Právě neurolingvistické metody umožňují nastartování a udržení změny tak, abych byl v klidu a pohodě.

Chci vědět, jaký je můj skrytý potenciál

Ano, slovní spojení jsem si vypůjčila z pořadu Čeké televize. Mnozí se zasmějí a nevěří, že někdo nezná, co je v něm, i když už mu je 40 a více let.Ale je to tak – zapomínáme, co jsme rádi a s potěšením a s talentem sobě vlastním dělali třeba před lety. Zapomínáme, že na střední škole jsme byli skvělí ve sportu a organizování akcí a turnajů, zapomínáme, jak nás to těšilo a jak jsme byli spokojení…

Skrytý potenciál je ale opravdu skrytý a je potřeba ho vykopat, vynést na světlo ..a pak využít. Koučovací techniky v kombinaci s technikami neurolingvistickými dokáží odhalit skryté talenty i silné stránky osobnosti.

Co je to vlastně sebevědomí? je to naše přesvědčení o tom, kdo jsme a jací jsme. je to naše přijetí a spokojenost se sebou samým. To určuje, jak se cítíme, jak se chováme a jak působíme na ostatní. Sebevědomí je naše nejhlubší vědomí toho, že žijeme dobře.

Nabídka služeb

Jak funguje koučování

Infografika kouče

Infografika v PDF, otevře nové okno

Životní změna s koučem

Napište mi, co byste rádi změnili.

Objednávka konzultace

Můžete upřesnit, o jaký typ koučinku máte zájem, případně navrhnout termín.

Please wait...

Nejčtenější články

Objednejte se na první konzultaci

První konzultace ZDARMA

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES