Ach, ten leden

Leden je specifický měsíc, kdy obvykle prvních pár dnů většina z nás bilancuje, přemýšlí a někteří se pomalu odhodlávají ke změně či změnám.

Lednové rozhodnutí

Je to dlouhý a náročný proces – některý den určitě máte pocit, že zaměstnání nebo vůbec svůj způsob života je potřeba velmi rázně a rychle změnit – někdy zase to vypadá, že ještě nějakou dobu v nekomfortní práci či vztahu lze vydržet. Jak se odhodlat? Co udělat pro to, abychom se rozhodli a rozhodli správně? Co všechno pro „to“ (rozhodnutí) potřebuji?

A když se rozhodnu – jak sám sebe ujistím, že mé rozhodnutí je a bude správné a že nebudu litovat ? A pokud si stále nejsme jisti- obracíme se na s otázkami na příbuzné či kamarády. Jsou ale oni ti správní? Mnohokrát nás samozřejmě dobře znají, ale mají třeba v mysli zakotvenou situaci, kterou jste neřešili zrovna dobře…proto zrazují, odvádějí pozornost a v podstatě Vám nepomohou…nebo jen ukolébají větami typu:

Co řešíš?

Jsi v pohodě…co řešíš…máš se dobře…změny nezvládáš…domyslel jsi všechny detaily…však víš, jak to dopadlo blbě posledně…A Vy se necháte ve svém snažení ukolébat.

Ukažte se

Každý může dokázat hodně. Proč někdo dokáže a někdo ne? Téma, které zpracovávají filmaři, divadelníci, spisovatelé… a také koučové.

Koučink totiž používá techniky, které ve Vás vybudí Vaši rozhodnost, Vaše talenty, Vaši energii…

Toto sezení Vás nakopne, neváhejte s rozhodnutím.

Toto sezení Vás nakopne, neváhejte s rozhodnutím.

A právě v lednu uděláme společně ohlédnutí za rokem minulým – jde o speciální techniku, během ní se zamyslíte, zanalyzujete a sám/sama si určíte svou novou cestu.

Bude Vás to bavit

A bude Vás to bavit! A ještě k tomu získáte odvahu ke změně. A o to přece jde!

První nezávazné setkání v kanceláři kouče v hotelu Continental je gratis. Podívejte se na kalendář a vyberte si termín! Cena za „bilanční sezení“: 2000 Kč, délka 3 hodiny.

Možné termíny i o víkendu.

  • Add to Phrasebook
    • No wordlists for Czech -> Czech…
    • Create a new wordlist…
  • Copy

Co mě vlastně přivedlo ke koučinku? Potřeboval jsem někoho, kdo mi poradí, jak se mám zachovat v určitých situacích.

Kdo mi řekne, co mám dělat proto, abych už nebyl tím otloukánkem. Byl jsem na dně, v době kdy jsem Vás kontaktoval, jsem byl na totálním dně a potřeboval jsem se vyhrabat. V té době pro mě byla téměř jakákoliv komunikace i s těmi nejbližšími neuvěřitelně náročná a téměř pokaždé i hodně zraňující.

Až díky koučinku si člověk uvědomí, že už teď je vlastně dokonalý a nemusí se za ničím honit, že má všechno, co pro život potřebuje a zároveň si uvědomí, že je nutné dělat v životě kroky. A uvědomí si, že není oběť, ale tvůrce. (Celá reference)

Ladislav, 29let

Rádi bychom i s manželem vyjádřili poděkování „Kouči“ paní Zdeňce Kárné, která nám „zachránila“ naši společnou obchodní firmu.

Jsme menší kolektiv 20 lidí, ale i tak má každý z našich spolupracovníků, jak už to v životě bývá, menší nebo větší starosti.

Pozorovali jsme na některých zaměstnancích, že je práce nebaví a viditelně nejsou spokojeni, i když sami nedokázali definovat proč. Došlo nám, že na to sami nestačíme…

Už první kontakt s p. Kárnou nám přinesl úlevu a naději, že řešení existuje a my dáme náš nespokojený a rozhádaný kolektiv opět dohromady. Přes polovina zaměstnanců, včetně nás – majitelů, si prošla minimálně 2 až 3 sezeními s paní Zdeňkou v odstupu 2-3 týdnů a výsledek se dostavil.

Někdy se prostě se svými problémy lépe svěříme „cizímu“ než nejlepšímu příteli, ale je pravdou, že koučování probíhalo v důvěrném rámci. Po sérii koučovacích sezení jsme provedli malé personální úpravy, naučili jsme se všichni lépe naslouchat potřebám druhých a pracujeme na rozvoji svého sebeuvědomění.

Tak zkušeného kouče, jako je paní Zdeňka Kárná, můžeme všem jedině doporučit. Děkujeme.

Koučink s paní Kárnou byl pro mne naprosto novou zkušeností, která mi umožnila poznat lépe sama sebe, své priority a životní hodnoty.

Pomohl mi uvědomit si,  co chci a jak toho dosáhnout. Po každém společném setkání jsem se cítila plná elánu, nových podnětů a nápadů a odhodlání do další práce.

S každým sezením jsme se společně dostávaly k novým a novým věcem a otázkám, které jsem si dosud sama nikdy nepoložila a odpovědi na ně mi pomohly a dál pomáhají v mém osobním i profesním životě.

Jednatelka výrobní firmy na Moravě

Se Zdeňkou Kárnou jsme společně prošly už delší cestu..pomohla mi s přesvědčivým projevem, který ke své práci potřebuji a hlavně s motivací, kterou jsem průběžně ztrácela.

Hodně jsem zapracovala i na zvýšení víry ve své vlastní schopnosti, koučovací sezení mě baví a vždy si odnáším domů mnoho věcí k přemýšlení. Kdo chcete opravdu vylepšit svůj život, zkuste koučink.

Paní Magda
slečna Magda

Paní Iva se nemohla najít a objektivně neměla důvod k nespokojenosti. Po skončení koučování nalezla sílu a vůli k dokončení vysoké školy
Co mi dal koučink?
1. objevila jsem v sobě to, o čem jsem vůbec nevěděla……
2. znovuobjevila to, na co jsem už zapomněla…..
3. ujasnila to, co si z toho objeveného a znovuobjeveného uplatním v praxi

Paní IVA