Co o mně říkají klienti, reference lidí

Chtěl bych Vám chtěl poděkovat za to, že jste mi ukázala cestu a vlastně za vše, co jste pro mne udělala.

Při bilancování na konci roku jsem revidoval plán, který jsme spolu dali dohromady. I když se mi vše nepodařilo splnit, udělal jsem několik malých kroků kupředu a na ostatních stále pracuji. Asi jsem nemohl čekat, že je vše reálné, ale cíle mi dost pomohly.

Docela jsem se divil, jak moc se mé osobní a kariérní problémy prolínají. Díky za vše, protože se mi opravdu mění život.

Milan, vedoucí marketingu v zahraniční společnosti (32let)
Reference

Testimonial Milan, vedoucí marketingu v zahraniční společnosti (32let)

Z koučovacích sezení jsem si odnesla jakýsi nadhled. Věděla jsem,jaké další kroky učinit, aby se plnění povinností a úkolů stalo hrou, zábavou a radostí.

S pomocí paní doktorky jsem si uvědomila, jakých úspěchů jsem již dosáhla a tzv. kotvení pocitu vítězství je skvělý prožitek. Nabijí energií a motivuje nás k dalšímu tvoření. Vytváří pocit zdravé sebedůvěry.

Vždy jsem se na hodiny těšila a odcházela s úsměvem na tváři a skvělými nápady.

Andrea, studentka lékařské fakulty (24let)

Testimonial Andrea, studentka lékařské fakulty (24let)

Rádi bychom i s manželem vyjádřili poděkování „Kouči“ paní Zdeňce Kárné, která nám „zachránila“ naši společnou obchodní firmu. Jsme menší kolektiv 20 lidí, ale i tak má každý z našich spolupracovníků, jak už to v životě bývá, menší nebo větší starosti. Většinou nás práce donutí, dát osobní starosti stranou nebo je potlačit, jenže to nejde do nekonečna.

Pozorovali jsme na některých zaměstnancích, že je práce nebaví a viditelně nejsou spokojeni, i když sami nedokázali definovat proč. Došlo nám, že na to sami nestačíme, svěřili jsme se známe pedagožce a ona nám poradila, ať zkusíme „Firemní koučink s odborníkem“ a také nám doporučila PhDr. Zdeňku Kárnou.

Už první kontakt s p. Kárnou nám přinesl úlevu a naději, že řešení existuje a my dáme náš nespokojený a rozhádaný kolektiv opět dohromady. Přes polovina zaměstnanců, včetně nás – majitelů, si prošla minimálně 2 až 3 sezeními s paní Zdeňkou v odstupu 2-3 týdnů a výsledek se dostavil. Někdy se prostě se svými problémy lépe svěříme „cizímu“ než nejlepšímu příteli, ale je pravdou, že koučování probíhalo v důvěrném rámci.

Na základě doporučení paní Zdeňky jsme provedli malé personální úpravy, naučili jsme se všichni lépe naslouchat potřebám druhých a pracujeme na rozvoji svého sebeuvědomění. Tak zkušeného kouče, jako je paní Zdeňka Kárná, můžeme všem jedině doporučit. Děkujeme.

Manželé Krüsselinovi

Testimonial Manželé Krüsselinovi

Paní Iva se nemohla najít a objektivně neměla důvod k nespokojenosti. Po skončení koučování nalezla sílu a vůli k dokončení vysoké školy
Co mi dal koučink?
1. objevila jsem v sobě to, o čem jsem vůbec nevěděla……
2. znovuobjevila to, na co jsem už zapomněla…..
3. ujasnila to, co si z toho objeveného a znovuobjeveného uplatním v praxi

paní IVA (38 let)

Testimonial paní IVA (38 let)

Mám pocit, že mi narostla křídla. Jsem schopná čehokoliv. Proč?
Zbavila jsem se své zátěže, která mne svazovala kolik let díky kouzelným otázkám vyjímečné koučky Zdeňky Kárné.

Ivana Fifaldová

Testimonial Ivana Fifaldová

Se Zdeňkou Kárnou jsme společně prošly už delší cestu..pomohla mi s přesvědčivým projevem, který ke své práci potřebuji a hlavně s motivací, kterou jsem průběžně ztrácela.

Hodně jsem zapracovala i na zvýšení víry ve své vlastní schopnosti, koučovací sezení mě baví a vždy si odnáším domů mnoho věcí k přemýšlení. Kdo chcete opravdu vylepšit svůj život, zkuste koučink.

Magda

Testimonial Magda

Připadala jsem si neschopná, ztracená, bez cíle, zoufalá a měla jsem strach, že zase skončím v zaměstnání, které mě bude jen otravovat a kde se nebudu moc dočkat pátku. Nechtěla jsem se s tím smířit, i když všichni říkali, že každý holt nemůže mít zábavnou práci.

Oslovila jsem koučku Zdeňku Kárnou a chtěla jsem s její pomocí pojmenovat svůj cíl. Stalo se ale mnohem víc, a to i když jsem byla značně skeptická a během naší společné práce jsem průběžně propadala dalšímu zoufalství. Poprvé v životě mi došlo, že je vlastně možné živit se svým snem, kterému jsem se dosud věnovala jen ve volném čase.

S mocnou podporou Zdeňky Kárné jsem si troufla ucházet se o práci, kde jsem mohla nabídnout jen svoji vášeň. Žádnou praxi a jen minimální povědomí o oboru. Ta vášeň je ale dostala a ta stejná vášeň je tím, co mě pohání a díky čemu den co den slavím úspěchy. Nejsem vyvolená. Jsem “jen” někdo, kdo našel odvahu jít za svými sny, akorát k tomu potřeboval průvodce.

Není to jediný sen, co jsem si splnila. 10 let toužím po členství v taneční skupině a najednou jsem se tam prostě přihlásila. Se Zdeňkou Kárnou jsem našla sebevědomí, cíl, odvahu i cestu a můj život se během dvou měsíců otočil o 180 stupňů.”

Ivona
Subtitle

Testimonial Ivona

Nabídka služeb

Jak funguje koučování

Infografika kouče

Infografika v PDF, otevře nové okno

Životní změna s koučem

Napište mi, co byste rádi změnili.

Objednávka konzultace

Můžete upřesnit, o jaký typ koučinku máte zájem, případně navrhnout termín.

Please wait...

Nejčtenější články

Objednejte se na první konzultaci

První konzultace ZDARMA

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES