Efektivně, moderně, pohodově, harmonicky a chytře

JaroMožná také odešly Vaše děti za novým životem do jiného města,státu či na jiný světadíl a Vy si teď říkáte – co s časem? Nebylo by fajn se vrátit k něčemu z mládí a začít se věnovat sobě?

Někteří z Vás už jsou otráveni, že nestíháte, jste v práci od vidím do nevidím, drtí Vás termíny, zaměstnanci,dodavatelé nebo zákazníci a dlouhodobý stres.

Někoho možná přestalo bavit být jen sám a „dělat“ kariéru…rádi byste začali vztah, našli spřízněnou duši…ale jak na to? Příliš dlouhý čas jste byli sami se svým úspěchem a kariérou…

Zkrátka jaro probouzí nové pocity, emoce i myšlenky…Vyznat se v širokém spektru všeho toho, co se nám honí hlavou, umět si dodat odvahu či najít zase radost ze života umí speciální myšlenková činnost, která otevírá dveře do zásobníku potenciálu, tvořivosti, inovací, aspirací vrcholných prožitků, ničím nezkalené radosti, lásky, zaujetí a vášně – KOUČOVÁNÍ.

Na jarní měsíce jsem pro Vás připravila balíček 5 sezení – každé v délce 120 minut, přičemž jedno ze sezení bude věnováno typologii Vaší osobnosti. Dozvíte se, kdo jste, jaký je Váš styl komunikace a s kým se Vám dobře a s kým špatně komunikuje a proč. Usnadní Vám tedy tohle zjištění Váš život.

Cena za jarní nabídku: 11 000 Kč

S jakými tématy umí koučink pracovat?

Je to široké spektrum toho, co se řeší jak v životě, tak na pracovištích. Proč mám v oddělení naší firmy pořád stejnou pozici? Nemám si zažádat o vyšší plat? A vůbec – myslím, že bych byl/a skvělý/á vedoucí manažer/ka. Proč se mi nevede dobře komunikovat s podřízenými? Proč nerozumím svému partnerovi?

A v tuto chvíli přichází kouč a pomůže ženě i muži na jakémkoli rozcestí se zorientovat, pochopit souvislosti, změnit to, co jej/ji tíží a začít něco úplně nového.

Na co se lze také  zaměřit?

  • na efektivní překonávání překážek
  • vyhledávání příležitostí
  • kariérový růst
  • řešení dočasně obtížné situace
  • řešení životně důležité situace

Koučování

Koučování totiž umožňuje podívat se na problémy jinak než jsme byli dosud zvyklí, objevují se nové příležitosti a nová řešení problémů.

Součástí sezení je i odhalení Vašich silných stránek, tedy vlastností a rysů osobnosti, které jsou člověku bytostně vlastní a napomáhají jeho úspěšnému fungování v životě, napomáhají bojovat se stresem a zvládat náročné situace, jejich uplatnění nevyčerpává, ale energizuje.

Test odhalí, na jaké silné stránky jste zapomněli nebo zůstaly skryty z různých důvodů a vy je nepoužíváte. Zjistíte, kolik z 27 stránek osobnosti je u Vás silných a které vůbec nevyužíváte.

Dozvíte se také, kdo jste z hlediska typologie osobnosti, který způsob interakce v komunikace je Vám vlastní a proč v konkrétních situacích nejste schopni správně reagovat.

Co mě vlastně přivedlo ke koučinku? Potřeboval jsem někoho, kdo mi poradí, jak se mám zachovat v určitých situacích.

Kdo mi řekne, co mám dělat proto, abych už nebyl tím otloukánkem. Byl jsem na dně, v době kdy jsem Vás kontaktoval, jsem byl na totálním dně a potřeboval jsem se vyhrabat. V té době pro mě byla téměř jakákoliv komunikace i s těmi nejbližšími neuvěřitelně náročná a téměř pokaždé i hodně zraňující.

Až díky koučinku si člověk uvědomí, že už teď je vlastně dokonalý a nemusí se za ničím honit, že má všechno, co pro život potřebuje a zároveň si uvědomí, že je nutné dělat v životě kroky. A uvědomí si, že není oběť, ale tvůrce. (Celá reference)

Ladislav, 29let

Rádi bychom i s manželem vyjádřili poděkování „Kouči“ paní Zdeňce Kárné, která nám „zachránila“ naši společnou obchodní firmu.

Jsme menší kolektiv 20 lidí, ale i tak má každý z našich spolupracovníků, jak už to v životě bývá, menší nebo větší starosti.

Pozorovali jsme na některých zaměstnancích, že je práce nebaví a viditelně nejsou spokojeni, i když sami nedokázali definovat proč. Došlo nám, že na to sami nestačíme…

Už první kontakt s p. Kárnou nám přinesl úlevu a naději, že řešení existuje a my dáme náš nespokojený a rozhádaný kolektiv opět dohromady. Přes polovina zaměstnanců, včetně nás – majitelů, si prošla minimálně 2 až 3 sezeními s paní Zdeňkou v odstupu 2-3 týdnů a výsledek se dostavil.

Někdy se prostě se svými problémy lépe svěříme „cizímu“ než nejlepšímu příteli, ale je pravdou, že koučování probíhalo v důvěrném rámci. Po sérii koučovacích sezení jsme provedli malé personální úpravy, naučili jsme se všichni lépe naslouchat potřebám druhých a pracujeme na rozvoji svého sebeuvědomění.

Tak zkušeného kouče, jako je paní Zdeňka Kárná, můžeme všem jedině doporučit. Děkujeme.

Koučink s paní Kárnou byl pro mne naprosto novou zkušeností, která mi umožnila poznat lépe sama sebe, své priority a životní hodnoty.

Pomohl mi uvědomit si,  co chci a jak toho dosáhnout. Po každém společném setkání jsem se cítila plná elánu, nových podnětů a nápadů a odhodlání do další práce.

S každým sezením jsme se společně dostávaly k novým a novým věcem a otázkám, které jsem si dosud sama nikdy nepoložila a odpovědi na ně mi pomohly a dál pomáhají v mém osobním i profesním životě.

Jednatelka výrobní firmy na Moravě

Se Zdeňkou Kárnou jsme společně prošly už delší cestu..pomohla mi s přesvědčivým projevem, který ke své práci potřebuji a hlavně s motivací, kterou jsem průběžně ztrácela.

Hodně jsem zapracovala i na zvýšení víry ve své vlastní schopnosti, koučovací sezení mě baví a vždy si odnáším domů mnoho věcí k přemýšlení. Kdo chcete opravdu vylepšit svůj život, zkuste koučink.

Paní Magda
slečna Magda

Paní Iva se nemohla najít a objektivně neměla důvod k nespokojenosti. Po skončení koučování nalezla sílu a vůli k dokončení vysoké školy
Co mi dal koučink?
1. objevila jsem v sobě to, o čem jsem vůbec nevěděla……
2. znovuobjevila to, na co jsem už zapomněla…..
3. ujasnila to, co si z toho objeveného a znovuobjeveného uplatním v praxi

Paní IVA